Paulius Velaikis

July 12, 2010

Paulius Velaikis

asmeninis treneris 
BFP ir DFKA specialistas
sveikos  gyvensenos ir mitybos specialistas
konsultantas  maisto papildų vartojimo klausimais 

Raudonu diplomu (su pagyrimu) baigiau Beno Weiderio kultūrizmo ir fitnio koledžą (Ben Weider’s College of Bodybuilding and Fitness) Sankt Peterburge ir įgijau trenerio bei fizinio lavinimo dėstytojo – organizatoriaus (su specializacija – kultūrizmas ir fitnis) specialybę.

Turiu tarptautinį fitnio ir kultūrizmo instruktoriaus sertifikatą, išduotą Weider Institute of Physical Culture.

Daugkartinis fitnio ir kultūrizmo seminarų dalyvis. Absoliutus 1999m. Lietuvos NABBA kultūrizmo ir fitnio čempionas “Mr. Fitness” kategorijoje.

Fitnį kultivuoju nuo 1991m. Treneriu dirbu nuo 1996m., asmeniniu treneriu – nuo 1998m.

Trumpai apie mane:

Sportuoti pradėjau 15 metų. Tuomet, būdamas 185 cm ūgio, svėriau tik 55 kg.  Ir man, kaip paaugliui, tai labai trukdė gyventi pilnavertį gyvenimą. Sportuodamas per 7 metus priaugau iki 104 kg. Man tai buvo didelis pasiekimas. Besportuodamas tiek pamėgau svorių kilnojimą, kad nusprendžiau visą save tam ir pašvęsti. Pasitaikius pirmai progai mečiau darbą, kuris man buvo nemielas, ir griebiausi mėgstamos veiklos. Treneriu dirbti pradėjau 1996m. tuomet dar mažame “Apollo Gym” sporto klube. 1998m. “Apollo Gym” jau buvo vienas didžiausių sporto klubų Vilniaus mieste, turintis daugiausiai lankytojų. Trenerio darbo patirties sėmiausi pas “Apollo Gym” savininkus Gediminą Bacevičių ir jo žmoną Euriką Bacevičienę. Daug bendravau su tokiais Lietuvoje žinomais specialistais, kaip Saulius ir Irina Misevičiai bei Vidmantas Malakauskas. Daug žinių apie mitybą gavau iš savo dietologijos dėstytojo Anatolijaus Ivanovičiaus Pšendino, vieno iš geriausių dietologijos specialistų Rusijoje. Šie žmonės man suteikė labai daug naudingos informacijos, už ką visiems jiems esu labai dėkingas.

2000m. perėjau dirbti sveikatingumo komplekso “Fitnis Plius” vadovu į tuometinį Grožio Terapijos ir Kosmetologijos Centrą. Toliau dirbau ir salės instruktoriumi, ir asmeniu treneriu, sukaupdamas vis daugiau žinių apie tai, kaip puoselėti savo sveikatą ir kūną. Čia supratau, kad daugelis žmonių tiesiog nori gerai jaustis ir puoselėti savo kūną nesiekdami sportinių aukštumų. Todėl vis daugiau dėmesio ir pradėjau skirti būtent tokiems užsiėmimams. 2002m. išėjau iš GTKC ir dirbau tik asmeniniu treneriu bei organizavau “Top Gym”sporto klubo įrengimo darbus. 2003m. buvo atidarytas “Top Gym” sporto klubas, kuriam aš ir vadovavau. 2005m. “Top Gym” sporto klubo veikla buvo pakeista į sveikatingumo konsultacijas ir paslaugas. 2006m. pradėjau konsultuoti “Vilniaus” futbolo klubą, kur buvau paskirtas atsakingu už futbolininkų fizinį pasiruošimą (jėgos ir raumenų ugdymo treniruotės) bei jų mitybą ir maisto papildų vartojimą. 2006m. pradėjau domėtis Bendro Fizinio Parengimo (BFP) treniruočių ypatumais ir niuansais. Įsitikinau, kad sveikata, gera savijauta ir būtent bendras fizinis parengtumas yra žymiai svarbesni, nei vien tik išvaizda.  Kai žmogus yra fiziškai pasiruošęs panaudoti savo kūną įvairiose gyvenimiškose situacijose arba tiesiog aktyviai praleisti savo laisvalaikį taip, kaip jam patinka, o ne kaip išeina. Pats sumažinau savo kūno svorį nuo 104 kg iki 82 kg. Pagerėjo ne tik bendra savijauta, bet ir ištvermė, greitis, koordinacija, lankstumas. Pradėjau visapusiškai džiaugtis gyvenimu. Tapau laisvas nuo valgymo 5  – 6 kartus per dieną. Supratau, kad reikia ne gyventi dėl sporto, o tiesiog sportuoti, kad gyventi geriau. Todėl savo ir kitų žmonių treniruotėse vis labiau pradėjau naudoti tik kūno svorį ir laisvus svarmenis ir beveik visiškai atsisakiau treniruoklių.  2008m. pavasarį maisto papildų vartojimo konsultacijas teikiau Lenkijos futbolo klubui “LKS Lodz”. 2009m. susisteminau visą turimą informaciją apie fizinių ypatybių ir kūno raumenų lavinimą. Taip buvo sukurta DFKA – Daugiafunkcė Kryžminės Apkrovos treniruočių sistema. Pagal ją dabar ir pats sportuoju, ir kitus treniruoju. Šiuo metu ir toliau sėkmingai konsultuoju ir teikiu paslaugas sveikatingumo srityje bei padedu žmonėms rūpintis savo sveikata ir kūnu, kas yra svarbu siekiant geresnės gyvenimo kokybės visose gyvenimo sferose. Padedu žmonėms ne tik taupyti savo laiką ir treniruotis efektyviau, bet ir siekti užsibrėžtų tikslų lengviau ir greičiau.

Pomėgiai:

Dabar labiausiai vertinu laiką, praleistą su savo vaikais arba tiesiog gamtoje. Mėgstu sportuoti su savo sūnumis Rapolu ir Povilu, kurie tiesiog trykšta savo energija, kurią stengiuosi nukreipti prasmingai.

Visiems nuoširdžiai linkiu geros sveikatos, vidinės jėgos ja rūpintis ir gyvenimo džiaugsmo.

el. paštas  velpal@topgym.lt

mob. +370 611 116 77

Leave a Reply